Daugiafunkciniai, lėto virimo puodai, fritiūrinės

Gaminkite maistą dar papraščiau su oro gruzdintuve G3Ferrari G10125. Paruoškite savo mėgiamus patiekalus su 80% mažiau riebalų. Karšto oro cirkuliacijos metodas paruošia maistą visiškai be ar naudojant mažai aliejaus. Paruoškite mėsą, žuvį, daržoves ar pyragą. 8 išanksto nustatytos programos ir 60-ties minučių laikmatis padės tai padaryti dar lengviau ir patogiau. Išimamas 3.5 litrų maisto indas sutalpins maisto visai šeimai. Veikimo temperatūra nuo 82 iki 200°C.

€89.99

Girmi FG20 gruzdintuvė paruoš traškias bulvytes nepripurvindama virtuvės ir nepalikdama nemalonaus kvapo. Gardžiai paruoškite bulves, žuvį, daržoves ar mėsą vos per kelias minutes. Prietaiso dangtyje įmontuotas stebėjimo langas padės užtikrinti, kad maistas nepridegtų. Patogus valdymas ir lengva priežiūra leis patogiau pasigaminti mėgiamus patiekalus.

€44.99

Su Trevi CL269 gruzdintuve paruoškite gardžius patiekalus greitai ir patogiai. Prietaisas su reguliuojama temperatūra, permatoma dangčio dalimi ir neslystančiomis kojelėmis padės greitai ir be vargo pagaminti norimą patiekalą.

€24.99
30 programų Rankinis režimas Galingumas: 700W max Talpa: 5L LCD ekranas Atidėto laiko paleidima..
€46.99
38 programos (10 automatinių + rankinis režimas) Talpa: 5L Nelimpantis dubens paviršius Re..
€34.99

Atraskite natūralaus maisto ruošimo privalumus su G3Ferrari lėto gaminimo puodu. Lėto maisto ruošimo metodas padeda išlaikyti vitaminus ir maistingas medžiagas. Keraminio indo dėka prietaisas leidžia išlaikyti pastovią temperatūrą. 20-ties valandų laikmatis ir patogūs valdikliai padės be vargo paruošti pačius skaniausius patiekalus kiekvieno virtuvėje.

€69.99

Greitai ir paprastai paruoškite gruzdintą vištieną, krevetes, bulvytes ar kitus norimus patiekalus su G3Ferrari G10097 gruzdintuve. Nerūdijančio plieno krepšys su rankena užtikrins saugų veikimą, o nelimpančia danga padengtas išimamas konteineris itin palengvina valymo procesą. 2.5 litrų talpos inde galima sutalpinti visos šeimos maistą. Prietaisas turi termostatą, apsaugantį nuo taškymo dangtį ir išimamą oro filtrą, kuris sugeria kvapus.Dangčio viršuje įtaisytas langas leis nuolat stebėti maisto gamybą.

€64.99
Rašyk
Skambink