Griliai, sumuštinių keptuvės, vaflinės

Galingumas: 800W max Trijų tipų keičiami paviršiai Nelimpantis paviršius indikatori..
€24.99
Galingumas: 800W max Nelimpantis paviršius indikatorius Užraktas ..
€13.49

Puiki G3Ferrari G10066 picų keptuvė leis mėgautis pica vos per 5 minutes. Puikios picos paslaptis yra didelis karštis, kuris šioje keptuvėje gali pasiekti net 400 laipsnių, ir trumpas kepimo laikas, kad picos padas iškeptų, o ingridientai neišsausėtų. Šis keptuvas yra būtent tai, ko reikia kiekvienam tikram picos gurmanui.

€109.99

Naudodami mūsų duonos mašiną G3Ferrari G10078, galėsite paprastu ir saugiu būdu paruošti tikrą, natūralią ir aukštos kokybės naminę duoną, neišpurvinant savo virtuvės. G10078 turi 19 iš anksto nustatytų programų, kurios kiekvieną dieną leis patenkinti jūsų maisto gaminimo fantaziją: galite paruošti tradicinę duoną arba su specialiais miltais, sūrią ar saldžią duoną, raturtintą sausu ar šviežiu maistu, picų ir makaronų tešla, minkštus slyvų pyragus ir spurgas ir daug daugiau, atsižvelgiant į jūsų norus. Tinka duonos kepimui be glitimo, G10078 buvo sukurta atenkinti
 kasdienius visos šeimos poreikius, tačiau ji taip pat skirta tiems, kurie gyvena vieni: dėl savo praktinio svorio nustatymo iš tikrųjų galite paruošti pavienius pusės kilogramo kepalus. Skaitmeninis valdymo skydelis su LCD ekranu labai lengvas naudoti net ir mažiau patyrusiems vartotojams.

€89.99
Rašyk
Skambink