Mini orkaitės, mikrobanginės, gruzdintuvės

Iškepkite savo mėgstamiausius patiekalus su G3Ferrari G10073 indukcine krosnele. Toki bruožai kaip 20 litrų talpa ir 25 centimetrų padėklas padarys kepimą greitu ir lengvu. 60 minučių laikmatis, temparatūra nuo 100 iki 230°C ir trys kepimo funkcijos užtikrina lengvą prietaiso naudojimą. Konvekcijos dėka, kepkite net du patiekalus iškart!

€79.99

Iškepkite savo mėgstamiausius patiekalus su G3Ferrari G10074 indukcine krosnele. Toki bruožai kaip 28 litrų talpa ir 31 centimetrų padėklas padarys kepimą greitu ir lengvu. 60 minučių laikmatis, temparatūra nuo 100 iki 230°C ir trys kepimo funkcijos užtikrina lengvą prietaiso naudojimą. Konvekcijos dėka, kepkite net du patiekalus iškart!

€99.99

Iškepkite savo mėgstamiausius patiekalus su G3Ferrari G10075 indukcine krosnele. Toki bruožai kaip 35 litrų talpa ir 31 centimetrų padėklas padarys kepimą greitu ir lengvu. 60 minučių laikmatis, temparatūra nuo 100 iki 230°C ir trys kepimo funkcijos užtikrina lengvą prietaiso naudojimą. Konvekcijos dėka, kepkite net du patiekalus iškart!

€109.99

Iškepkite savo mėgstamiausius patiekalus su G3Ferrari G10076 indukcine krosnele. Toki bruožai kaip 42 litrų talpa ir 32 centimetrų padėklas padarys kepimą greitu ir lengvu. 60 minučių laikmatis, temparatūra nuo 100 iki 230°C ir trys kepimo funkcijos užtikrina lengvą prietaiso naudojimą. Konvekcijos dėka, kepkite net du atiekalus iškart!

€114.99

G3Ferrari G10136 yra daugiafunkcis prietaisas, leidžiantis gaminti maistą sveikai, neaukojant skonio ir taupant energiją. Šis prietaisas yra oro keptuvės evoliucija, ir jūs paruošite skanų ir traškų keptą maistą, kuriame yra iki 80% mažiau riebalų: greita oro cirkuliacijos technologija kartu su aukšta temperatūra (iki 200 ° C) leis jums gaminti net be aliejaus, neatsisakant tradicinio kepto maisto traškumo. Nerūdijančio plieno besisukantis krepšelis puikiai tinka paruošti nuostabias bulvytes ir daug daugiau. Bet ne tik ... G10136 taip pat yra elektrinė orkaitė, turinti kelias funkcijas. Galite kepti, skrudinti, atšildyti ir pašildyti bet kokį maistą. Prietaisas turi platų skaitmeninį ekraną su minkštų prisilietimų valdikliais ir 9 iš anksto nustatytomis programomis, vidine lempute maisto ruošimui valdyti ir visą priedų rinkinį: 2 nelipnius skylėtus padėklus, kad būtų galima gaminti daugiau lygių vienu metu, iešmų priedas o besisukanti ir iš nerūdijančio plieno pagaminta kekė mėsai, kepsniams, kebabui ir ant grotelių keptai vištienai ruošti. G10136 turi lengvai valomas vidines sienas ir nuimamą riebalų surinkimo dėklas: net valymas yra vaikų žaidimas!

€149.99

Puiki G3Ferrari G10066 picų keptuvė leis mėgautis pica vos per 5 minutes. Puikios picos paslaptis yra didelis karštis, kuris šioje keptuvėje gali pasiekti net 400 laipsnių, ir trumpas kepimo laikas, kad picos padas iškeptų, o ingridientai neišsausėtų. Šis keptuvas yra būtent tai, ko reikia kiekvienam tikram picos gurmanui.

€109.99

Nuo picos iki pyrago, nuo traškių makaronų iki žuvies, pagaminkite visus savo mėgstamus patiekalus greitai ir lengvai su G3Ferrari G10077 orkaite. Dėl G10077 funkcijos jūs galėsite pasiekti nuostabių rezultatų kepdami vištieną ir didelius mėsos gabalus, galite paruošti du patiekalus tuo pačiu metu.  G10077, kurio maksimali talpa yra 60 litrų, turi vidinį apšvietimą, 60 minučių laikmatį, reguliuojamą termostatą ir 3 maisto ruošimo funkcijas. Ši orkaitė yra idealus sprendimas jūros arba kalnų namams arba gali būti naudojamas virtuvėje kaip patogi alternatyva įmontuojamai krosnelei, taupanti laiką ir pinigus dėl puikios kaitinimo ir virimo spartos.

€149.99

Norėdami sveikai ir natūraliai gaminti maistą, rinkitės „G3 Ferrari“ gaminamą G10016: su didelėmis, gofruotomis, akmens masės nelipniomis plokštelėmis, kurias galima visiškai nuimti, jas lengvai ir greitai valomos ir garantuoja nepriekaištingą maisto gaminimą kiekvieno kepimo metu. Dėl reguliuojamos temperatūros, puikios galios, patogaus atidarymo ir praktiškos uždarymo rankenėlės, šis prietaisas puikiai tinka kepti ne tik mėsą, žuvį ir daržoves, bet ir skrebučius, itališką bruschetta ir amerikietiškus sumuštinius per kelias minutes ir pasiekiant puikių rezultatų. Šoninės rankenos padeda lengvai perkelti įrenginį, o riebalų talpykla yra integruota ir lengvai nuimama, kad dar labiau palengvintų kasdienę priežiūrą ir valymą.

€74.99

Dėl 1500 vatų galios ir 180 ° atidarymo kamo, G3Ferrari G10126 grilis gali būti naudojamos arba kaip tradicinis sumuštinių gaminimo prietaisas, skaniems panini ir amerikietiškiems sumuštiniams ruošti, arba kaip prietaisas, naudojamas ant grotelių kepti žuvies ar mėsos kepsnius, vos per kelias minutes. Šis prietaisas yra itin kompaktiškas, turi veikimo ir temperatūros indikatorius, jame yra 2 nelipnios 25 x 15,5 cm plokštės, užtikrinančios natūralų, sveiką ir neriebų maisto kepimą.

€29.99

Girmi FG20 gruzdintuvė paruoš traškias bulvytes nepripurvindama virtuvės ir nepalikdama nemalonaus kvapo. Gardžiai paruoškite bulves, žuvį, daržoves ar mėsą vos per kelias minutes. Prietaiso dangtyje įmontuotas stebėjimo langas padės užtikrinti, kad maistas nepridegtų. Patogus valdymas ir lengva priežiūra leis patogiau pasigaminti mėgiamus patiekalus.

€44.99

Vintažinio stiliaus Girmi FM21 mikrobangų krosnelė - grilis yra kompaktiškas virtyvės pagalbininkas užtikrinantis aukštą kokybę kiekvieno naudojimo metu. 20 litrų talpos prietaisas užima nedaug vietos ir tinka kiekvienuose namuose. 

€109.99

Vintažinio stiliaus Girmi FM21 mikrobangų krosnelė - grilis yra kompaktiškas virtyvės pagalbininkas užtikrinantis aukštą kokybę kiekvieno naudojimo metu. 20 litrų talpos prietaisas užima nedaug vietos ir tinka kiekvienuose namuose. 

€119.99

Vintažinio stiliaus Girmi FM21 mikrobangų krosnelė - grilis yra kompaktiškas virtyvės pagalbininkas užtikrinantis aukštą kokybę kiekvieno naudojimo metu. 20 litrų talpos prietaisas užima nedaug vietos ir tinka kiekvienuose namuose. 

€119.99

Su Trevi CL269 gruzdintuve paruoškite gardžius patiekalus greitai ir patogiai. Prietaisas su reguliuojama temperatūra, permatoma dangčio dalimi ir neslystančiomis kojelėmis padės greitai ir be vargo pagaminti norimą patiekalą.

€24.99
Galingumas: 2000W max Nelimpantis paviršius Apsauga nuo perkaitimo Temperatūra iki 200&ord..
€39.99

Greitai ir paprastai paruoškite gruzdintą vištieną, krevetes, bulvytes ar kitus norimus patiekalus su G3Ferrari G10097 gruzdintuve. Nerūdijančio plieno krepšys su rankena užtikrins saugų veikimą, o nelimpančia danga padengtas išimamas konteineris itin palengvina valymo procesą. 2.5 litrų talpos inde galima sutalpinti visos šeimos maistą. Prietaisas turi termostatą, apsaugantį nuo taškymo dangtį ir išimamą oro filtrą, kuris sugeria kvapus.Dangčio viršuje įtaisytas langas leis nuolat stebėti maisto gamybą.

€64.99

Gaminkite maistą dar papraščiau su oro gruzdintuve G3Ferrari G10125. Paruoškite savo mėgiamus patiekalus su 80% mažiau riebalų. Karšto oro cirkuliacijos metodas paruošia maistą visiškai be ar naudojant mažai aliejaus. Paruoškite mėsą, žuvį, daržoves ar pyragą. 8 išanksto nustatytos programos ir 60-ties minučių laikmatis padės tai padaryti dar lengviau ir patogiau. Išimamas 3.5 litrų maisto indas sutalpins maisto visai šeimai. Veikimo temperatūra nuo 82 iki 200°C.

€89.99

Maisto gaminimas sveikas, neaukojant skonio ir taupant energiją? TAIP! Naudodami šią Girmi FG94 karšto oro gruzdintuvę, galite paruošti skanų ir traškų keptą maistą, kuriame yra iki 80% mažiau riebalų! Greita oro cirkuliacijos technologija iš tikrųjų leidžia per kelias minutes gaminti maistą su mažai aliejaus arba be jo.. Bet ne tik ... Maisto gaminimo galimybių su FG94 yra daug. Taip pat galite kepti pyragą, kepti žuvį ar daržoves ir net kepti mėsą! Įrengtas 60 minučių laikmatis. FG94 turi 3,5 litrų talpos nuimamą nelipnų krepšelį, idealiai tinkantį maistui gaminti visai šeimai, o norint tobulai gaminti kiekvieną kartą, temperatūrą galima reguliuoti rankiniu būdu nuo 80 iki 200 ° C. Jūsų patogumui net valymas yra vaikų žaidimas! Paprasčiausiai  po gaminimo valydami naudokite neaštrią kempinę ir karštą vandenį.

€79.99
• Galingumas:  2000W • Nelimpanti danga • 29,5 x 23,5cm dydžio kepimo pavir&sc..
€69.99
Rašyk
Skambink