Virtuviniai kombainai, maišyklės

Girmi IM30 virtuvinis kombainas susidoros ir su pačiomis sunkiausiomis maisto gamybos užduotimis. Metalinis plaktuvas, tešlos kablys ir maišytuvas susidoros su kiekviena užduotimi. Paruoškite net ir sunkiausią tešlą be vargo, su šiuo virtuvės pagalbininku. Negaiškite laiko ruošdami tešlą savomis rankomis. Kombainas lengvai susidoros su dideliais produktų kiekiais, dėka savo 5.2 litrų talpos nerūdijančio plieno indo, 8 greičio nustatymų ir pulsinio režimo. Viskas valdoma patogioje, ant prietaiso įtaisytoje valdymo panelėje.

€150.00

G3Ferrari G10088 lėto maišymo puodas pagamintas iš vario, pastovaus karščio ir tolygaus rezultato gavimui. Iškepkite itališką polentą tradiciniu metodu, paruoškite patiekalus, reikalaujančius ilgo lėto maišymo be jokio vargo. Pilnai automatinis prietaisas pagamintas su apvaliu dugnu, siekiant tolygesnio maišymo ir geresnio rezultato.

€89.99

Virtuvinis kombainas Girmi IM46 yra puikus virtuvės pagalbininkas apdirbant didelius maisto produktų kiekius. Didelės galios motoras, 6 veikimo greičiai susidoros su pačiomis sunkiausiomis užduotimis. Pasigaminkite picos tešlą, pyragus, sausainius ar duoną be jokio vargo. IM46 yra universalus ir patogus pagalbininkas. Lengvas valdymas ir valymas pagelbės kėkvieną dieną. 

€179.99

Girmi RB15 virtuvinis kombainas su patikimu 300W galios varikliu ir daugybe greičio pasirinkimo padėčių padės įveikti visas maisto ruošimo užduotis ir pasiekti norimų rezultatų. Gausybės aksesuarų dėka, atlikite visus darbus vos per kelias minutes.

€44.99

Girmi RB76 padės sutaupyti laiko virtuvėje. Pagaminkite savo mėgstamus patiekalus be vargo. RB76 turi 600W motorą, 1.2L talpą, todėl susidoros su visomis užduotimis, nuo pjaustymo, iki tarkavimo ir plakimo. Greitas ir patogus naudojimas, lengvas valymas ir kompaktiškas dizainas padės kiekvienuose namuose.

€59.99

G3Ferrari G2P018 virtuvinis kombainas susidoros ir su pačiomis sunkiausiomis maisto gamybos užduotimis. Metalinis plaktuvas, tešlos kablys ir maišytuvas susidoros su kiekviena užduotimi. Paruoškite net ir sunkiausią tešlą be vargo, su šiuo virtuvės pagalbininku. Negaiškite laiko ruošdami tešlą savomis rankomis. Kombainas lengvai susidoros su dideliais produktų kiekiais, dėka savo 7 litrų talpos nerūdijančio plieno indo, 6 greičio nustatymų ir 7 automatinių programomų. Viskas valdoma patogioje, ant prietaiso įtaisytoje valdymo panelėje.

€169.99

G3 Ferrari G2P019 mėsmalė (priedas kombainui G2P018)

€39.99

IM31 mėsmalė (priedas kombainui Girmi IM30 arba G3 Ferrari G20075)

€39.99

G3Ferrari G20075 virtuvinis kombainas yra puikus pagalbininkas kiekvienoje virtuvėje. Direct Force sistema užtikrina tiesioginį galios perdavimą iš motoro, todėl prietaisas yra našesnis ir patvaresnis. Kombainas turi 8 greičio pasirinkimus, 5,2L talpos dubenį, maišymo aksesuarus bei permatomą dangtį. 

€199.99

G3Ferrari G20099 yra novatoriškas robotas, padedantis taupyti laiką atliekant pjaustymo operacijas virtuvėje. 3L dubenyje gali būti mažų ir didelių ingredientų, leidžiančių atskleisti jūsų kūrybingumą gaminant mėgstamus receptus.

1000W galia kartu su dviem apdorojimo greičiais užtikrina puikius rezultatus kiekvienoje situacijoje: G20099 puikiai tinka maišyti, homogenizuoti ir kurti emulsijas, visas jo priedų asortimentas taip pat puikiai tinka mėsos ar žuvies maišymui, malimui ir smulkinimui, duonos ir sūrio tarkavimui, bilvių trynimui ar supjaustytas daržoves į lazdeles ar julienne juosteles.

Priedai ir dubuo yra visiškai nuimami, kad valymas būtų itin paprastas!

€89.99

Virtuvinis kombainas G3Ferrari G20113 yra puikus virtuvės pagalbininkas apdirbant didelius maisto produktų kiekius. Didelės galios motoras, 6 veikimo greičiai susidoros su pačiomis sunkiausiomis užduotimis. Pasigaminkite picos tešlą, makaronus, pyragus, sausainius ar duoną be jokio vargo. G20113 yra universalus ir patogus pagalbininkas. Lengvas valdymas ir valymas pagelbės kėkvieną dieną. 

€249.99

Girmi IM35 blenderis (priedas kombainui IM30)

€24.99

Viskas tampa lengviau su G3Ferrari G20402 virtuviniu kombainu. Šis prietaisas pjausto, tarkuoja, kapoja, plėšo, trina ir maišo įvairiausius produktus be jokio vargo. Maišykite mėgstamus kokteilius, plakite kiaušinius, paruoškite kūdikio maistą, paruoškite žoleles ir prieskonius be jokio vargo. Viskas ko reikia virtuvėjė – viename prietaise. 1,2L dubuo, 1,5L stiklinis plaktuvas taplins viską, ko gali prisireikti virtuvėje.

€82.99
Rašyk
Skambink